Koncert Bosch Streichersolisten pomohl Nemocnici Jihlava

Koncert Bosch Streichersolisten pomohl Nemocnici Jihlava

Smyčcový orchestr Bosch ze Stuttgartu vystoupil v rámci mezinárodního festivalu „Mahler Jihlava - Hudba tisíců“ na benefičním koncertě v Jihlavě

Firma Bosch Diesel s.r.o. a její zaměstnanci podpořili výnosem z koncertu Urgentní příjem Nemocnice Jihlava

Jihlava – Firma Bosch Diesel s.r.o. a Smyčcový orchestr Bosch (Bosch Streichersolisten) ze Stuttgartu uspořádaly společně 10. června 2016 v Horáckém divadle v Jihlavě velmi úspěšný benefiční koncert. Více než 250 návštěvníků, mezi nimi významní hosté a zaměstnanci jihlavského závodu firmy Bosch, zaplnilo koncert do posledního místa. Vystoupení Sboru Bosch se konalo v rámci mezinárodního hudebního festivalu „Mahler Jihlava - Hudba tisíců“. Na programu koncertu byla klasická díla Gioacchina Rossiniho, Josepha Schuberta, Antonína Dvořáka a Wolfganga Amadea Mozarta, jako sólistka se představila Kristina Fialová.

Mezi řadou významných hostů uvítal na zahájení koncertu Ralph Carle, obchodní ředitel Bosch Diesel s.r.o., mimo jiné i senátora Parlamentu ČR Miloše Vystrčila,poslankyni Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a náměstkyni hejtmana KrajeVysočina Janu Fischerovou, primátora statutárního města Jihlavy RudolfaChloupka a náměstkyni primátora statutárního města Jihlavy Janu Mayerovou.

Autor: admin
Vydáno: 14. 06. 2017
jihlava.cz
kr-vysocina.cz
mkcr.cz